У категорії матеріалів: 23
Показано матеріалів: 1-12
Сторінки: 1 2 »


Фокус
Кримінальні, 2015
Головний герой - досвідчений шахрай, він вже давно робить протизаконні дії. Хтось може назвати таке життя романтичним і цікавим, але для нього це всього лише буденність.
Грошова голка
Кримінальні, 2021
Наркоторгівля - прибутковий бізнес і це відомо всім. Але ця історія про те, як косили сотні мільйонів на «лікуванні» наркозалежних.
Три секунди
Кримінальні, 2019
Три секунди - час польоту кулі, випущеної з снайперської гвинтівки з відстані 1 500 метрів. Саме стільки часу залишається, щоб прийняти рішення інформатору Федерального Бюро Розслідувань.
Ель Каміно: Пуститися берега
Кримінальні, 2019
Переживши смерть друга і наставника, Джессі Пінкман виявився в полоні у бандитів, але зміг в результаті втекти. Тепер його переслідують злочинці і поліція, тому йому потрібно якомога швидше покинути Альбукерке.
Ешер
Кримінальні,
Дія розгортається навколо немолодого чоловіка на ім'я Ешер - колишнього військового, який став найманим вбивцею.
Шафт
Кримінальні,
Агент ФБР що спеціалізується на кібербезпеці Джей Джей Шафт збирається знайти і покарати вбивцю свого кращого друга, але для цього йому необхідна підтримка, яку він може отримати тільки від давно зниклого з його життя батька.
Мистецтво обману
Кримінальні,
Айван - син знаменитого злодія, який, слідуючи по стопах батька, грабує колекціонерів і багатих цінителів мистецтва. Еліс - актриса з високим IQ, чиї мрії про кар'єру в кіно розбилися в прах, а фінансове становище серйозно похитнулося.
Чесний злодій
Кримінальні,
Морський піхотинець у відставці і експерт-підривник Том Картер пограбував 12 банків в 7 штатах, розбагатів на 9 мільйонів доларів, але так і ні разу не був спійманий, зумівши зберегти свою особистість в секреті.
Прогулянка серед могил
Кримінальні,
По нью йоркському мегаполісу прокочується хвиля загадкових і кривавих злочинів. Не довіряючи поліції і вирішуючи прискорити хід справи, родич одного з убитих, кримінальний авторитет, запрошує приватного детектива, колишнього працівника поліції, Меттью Скаддера.
Нічний портьє
Кримінальні,
Барт Бромлі - юнак-аутист, добре розбирається в техніці, але нездатний самостійно складати слова в речення, через що спілкується з людьми односкладовими, вже завченими фразами.
Клуб анонімних кілерів
Кримінальні,
Події розгортаються навколо таємничої організації під назвою "Клуб анонімних кілерів", яка була створена з метою координування дій найманих вбивць по всій окрузі.
Капоне
Кримінальні,
Провівши близько десяти років у в'язниці, сумно відомий гангстер Аль Капоне виходить на свободу, не являючи небезпеки для суспільства через динамічно прогресуюче слабоумство.

1-12 13-23