У категорії матеріалів: 18
Показано матеріалів: 1-12
Сторінки: 1 2 »


Арґайл
Детективні, 2024
Еллі Конвей - замкнута письменниця шпигунських романів, яка рідко залишає свій будинок, втягується в реальний світ шпигунства.
Блідо-блакитне око
Детективні, 2022
1830 рік. В академії Вест-Пойнт виявлено тіло кадета Лероя Фрая, яке розгойдувалося на мотузці біля плацу.
Ножі наголо: Скляна цибуля
Детективні, 2022
Детектив Бенуа Бланк відправляється до Греції задля нової захоплюючої порції таємниць з рядом нових підозрюваних.
Як вони біжать
Детективні, 2022
Вбивство голлівудського режисера зриває плани щодо екранізації успішної п’єси. За справу беруться втомлений від життя інспектор Стоппард і завзята початківиця констебль Сталкер.
Енола Голмс 2
Детективні, 2022
Головна героїня відкриває власну детективну агенцію, але стикається з очевидними проблемами — ніхто особливо не поспішає довірятися дівчині.
Смерть на Нілі
Детективні, 2022
Дія фільму розвивається на борту пароплава «Карнак», що йде Нілом, де Пуаро змушений розслідувати смерть багатої спадкоємиці.
Первісний страх
Детективні, 1996
Головний герой – блискучий і дуже успішний адвокат Мартін Вейл, який рідко програє у суді навіть найзаплутаніші справи.
Сім
Детективні, 1995
Детектив Вільям Сомерсет багато років свого життя віддав роботі в поліції, і незабаром він має вийти на пенсію. Проте буквально за кілька днів до цієї події у місті починає орудувати жорстокий серійний убивця.
Енола Голмс
Детективні,
Дія розвернеться в 1884 році у Великобританії. Прямо в день свого шістнадцятиріччя Енола Голмс дізнається, що її мати пропала.
Візит інспектора
Детективні,
Професійний служитель правопорядку Гул славиться своєю завзятістю і наполегливістю в роботі, він розкрив безліч справ, але поточна задача навіть йому здається досить складною.
Дрібниці
Детективні, 2021
Молодий талановитий детектив Бакстер об'єднується з виснаженим помічником шерифа Діком, щоб зловити небезпечного серійного вбивцю.
Вбивство у «Східному експресі»
Детективні,
Захоплюючий фільм заснований на популярному романі британської письменниці Агати Крісті.
Дія розгортається взимку. Відомому бельгійському детективу Еркюлю Пуаро, котрий перебуває в Стамбулі, необхідно якомога швидше дістатися до Великобританії. Ось тільки вільних місць в найближчому знаменитому "Східному експресі" не надається, але нашому герою все ж вдається потрапити на поїзд.

1-12 13-18