Інформація про сайт

Шукаєте альтернативу платним переглядам фільмів і довгим завантаженням? Jacost.at.ua - те, що вам необхідно!

Сьогодні в мережі Інтернет існує величезна кількість ресурсів, які пропонують всілякі фільми. Проте ми точно знаємо, що знайти якісний проект досить проблематично. Тому ми вирішили розробити сайт, який зможе задовольнити вимоги та побажання навіть найвимогливіших кіноманів! Веб-проект Jacost - сайт, створений спеціально для шанувальників кінематографу. У нас не доведеться проходити обов'язкову реєстрацію або надсилати SMS-повідомлення для того щоб завантажити фільм, який сподобався. Всі матеріали, розміщені на веб-ресурсі, пропонуються користувачеві абсолютно безкоштовно.

Що у нас цікавого?

На нашому сайті представлений широкий вибір фільмів в найрізноманітніших жанрах. Тут знайдеться все, починаючи від комедій, жахів і бойовиків, закінчуючи мюзиклом, спортом і документальними стрічками. Ми щодня стежимо за оновленнями і намагаємося підібрати контент, який здатний задовольнить смаки користувачів різних віків і статевої приналежності. З нами ви завжди будете в курсі останніх новинок кіно і зможете щодня насолоджуватися фільмами в хорошій якості!

Фільми

«Jacost» дає можливість скачати фільми через торрент без обмежень. Також кожен бажаючий може прокоментувати ту чи іншу кінострічку, висловити свою особисту думку, поділитися враженнями від перегляду. Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє без зайвих складнощів вибрати фільм в будь-якому з напрямів. Більше того, завантаження torrent файлу займає лічені хвилини. Переваги проекту очевидні - вам не доведеться блукати по просторах мережі в пошуках потрібного контенту, все представлено на одному ресурсі абсолютно безкоштовно!

Як це працює?

Torrent - це найбільш популярний сервіс, що дозволяє дуже швидко обмінюватися даними між користувачами з будь-якої точки планети. Незважаючи на завидну популярність, система з'явилася зовсім недавно - в 2001 році. Ще її називають Bit torrent (бітовий потік) - мережевий протокол для обміну файлами через Всесвітню мережу. Програма μTorrent дозволяє скачати фільми безкоштовно через торрент, а також роздати іншим користувачам медійний контент. Файли передаються невеликими елементами, які рівномірно розподілені по всім комп'ютерним пристроям, що знаходяться онлайн. Якщо з'єднання відсутнє, то процес завантаження не припиняється, користувачі продовжують завантажувати контент з інших пристроїв. Також варто знати, що чим більше користувачів мають на своєму пристрої однаковий файл і знаходяться онлайн, тим швидше завантажується контент, а ваш комп'ютер відчуває мінімальне навантаження.

Скачати фільми через торрент

Скачати фільми в хорошій якості неймовірно просто завдяки цьому простому рішенню, спеціальна програма дозволяє завантажити будь-який вподобаний фільм в максимально стислі терміни, а також:

  • Стабільна робота програми, ви гарантовано скачаєте контент на високій швидкості;
  • Відсутність черги;
  • Ще одна істотна перевага - користувач може завантажувати одночасно кілька файлів;
  • Відсутність набридливої реклами;
  • Якщо вам необхідно вимкнути комп'ютер або ваш провайдер тимчасово відключив Інтернет, то завантаження буде продовжено відразу ж після відновлення з'єднання;
  • Комп'ютер відчуває мінімальні навантаження;
  • Програма оснащена україномовним інтерфейсом, тому розібратися в ній під силу навіть дитині!

Наш проект активно розвивається і робить все можливе для того щоб наші користувачі змогли завантажувати торрент фільми в відмінній якості в будь-який час дня і ночі! Будьте впевнені - у нас знайдеться те, що вас зацікавить!

Приємного відпочинку і моментальних завантажень!