menu
BDRip
Гаррі Поттер: Колекція торрент
Гаррі Поттер: Колекція (2001-2011)
Фільм «Harry Potter: Collection»

Категорія: Фантастичні
Переглядів: 15346
Завантажень: 14280
Рейтинг: 4.0/67
Інформація про фільм:

«Гаррі Поттер» - екранізація серії з семи романів, написаних англійською письменницею Дж. К. Роулінг. Вони являють собою хроніку пригод юного чарівника Гаррі Поттера, а також його друзів Рона Візлі і Герміони Грейнджер, що навчаються втрьох в Школі чарів та чаклунства Гоґвортс. Основний сюжет присвячений протистоянню Гаррі Поттера і темного чарівника лорда Волан-де-Морта, який має за ціль набуття безсмертя, поневолення магічного світу і усунення всіх, хто стоїть на його шляху.

Гаррі Поттер і філософський камінь / Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001)

Одинадцятирічний Гаррі Поттер (Деніел Редкліфф), що втратив своїх батьків у ранньому дитинстві живе в родині своєї тітки і навіть не підозрює, що він - справжній чарівник. Він змушений терпіти їх погане ставлення до себе і жити під сходами. Але одного разу прилітає сова з листом для нього, в якому хлопчика запрошують вчитися в Гоґвортсі - школі для юних чарівників, де вчать чаклунству і магії. Виявляється батьки Гаррі були чарівниками, але їх убив злий чаклун, що тепер намагається проникнути в Гоґвортс, щоб украсти захований там філософський камінь. Незважаючи на протести свого злого сімейства, Гаррі відправляється в школу, де буде вчитися чарівництву. Там він знайде нових цікавих друзів, які допоможуть йому довідатися правду про батьків і в результаті йому вдасться розкрити секрет філософського каменю.

Гаррі Поттер і таємна кімната / Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)

"Фільм перевершує навіть свого попередника динамічністю, гумором і таємницями!", - "USA Today".
Машини літають, дерева б'ються, а таємничий ельф з'являється, щоб попередити Гаррі Поттера, на самому початку другого року його дивної подорожі в світ чарівництва. В цьому році в Гоґвортсі павуки розмовляють, листи лаються, а здатність Гаррі спілкуватися зі зміями налаштовує його друзів проти нього. Дуельні клуби, скажені бладжери - це рік пригод і небезпеки, адже кривавий напис на стіні говорить: "Таємна кімната відкрита". Щоб врятувати Гоґвортс, Гаррі, Рон і Герміона повинні пустити в хід всі свої чарівні здібності і мужність в цій приголомшливій екранізації другої книги Дж. К. Роулінг. Приготуйтеся до дивного, приголомшуючого видовища, - Гаррі Поттер доведе вам, що він більше, ніж чарівник, він герой!

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

Гаррі Поттер, Рон і Герміона продовжують своє навчання в школі чаклунства "Гоґвортс". Новий семестр у Гоґвортсі обіцяє багато пригод і задоволень! Ви дізнаєтеся, як Гаррі освоює нові премудрості чарівництва, приручив Гіппогрифа, борючись з Боггартом, а також потайки проникаючи в село Гогсмід. Але новий навчальний рік, на жаль, обіцяє безліч небезпек. Гаррі долають висмоктувачі душ Дементори, а маг Сіріус Блек, втікши з Азкабану, як стверджують, відкриє сезон полювання на нашого юного героя! Тепер Гаррі в небезпеці навіть за стінами своєї чарівної школи, навіть в оточенні друзів! Гаррі, Рон і Герміона пускаються в нові авантюри: друзям належить подолати часові межі, відкрити таємницю минулого Гаррі і викрити зрадника.

Гаррі Поттер і келих вогню / Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

Для Гаррі Поттера починається його четвертий рік в Гоґвортсі. На цей раз юного чарівника очікує участь у міжнародному чемпіонаті з квідичу, куди разом з ним відправляться Герміона і Рон. Він нарешті знайде своє перше кохання в обличчі дівчинки на ім'я Чо Чанг. У новій главі Поттеру доведеться розгадати таємницю загадкових подій, що відбулися в Гоґвортсі, в які виявляються залучені дві інші школи чарівництва і їх суперництво, яке триває протягом століть. Крім усього іншого на цей раз юний чарівник вперше зіткнеться віч-на-віч з самим Лордом Волдемортом. Все ускладнюється тим, що тепер Гаррі дуже хоче стати "звичайним" чотирнадцятирічним чарівником. На жаль для нього, навіть за мірками світу магії він не може вважати себе звичайним.

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)

Гаррі проводить свій 5-й рік навчання в школі Гоґвортс і виявляє, що багато хто з членів чарівного співтовариства заперечують сам факт недавнього змагання юного чарівника з втіленням вселенського зла Волан-де-Мортом, вдаючи, що не мають ні найменшого уявлення про те, що лиходій повернувся. Побоюючись, що поважний глава Гоґвортсу Альбус Дамблдор поширює брехливі чутки про повернення Волан-де-Морта, прагнучи підірвати авторитет Міністра Магії Корнеліуса Фаджа і в подальшому зайняти його місце. Корнеліус призначає нового професора захисту від темних мистецтв, що повинен буде пильно стежити за Дамбдором і студентами Гоґвортсу. Але схвалений міністерством курс лекцій по захисній магії професора Долорес Амбридж виявляється на практиці абсолютно марним - юні чарівники просто нездатні протистояти спільноті. І тоді за наполяганням своїх друзів Герміони й Рона, Гаррі бере ініціативу в свої руки. Таємно зустрічаючись із невеликою групою студентів, що називає себе загоном Дамблдора, Гаррі навчає їх самозахисту від темних сил, готуючи відважних чарівників до незвичайної сутички, яка чекає їх попереду.

Гаррі Поттер і напівкровний Принц / Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)

Тепер не тільки світ чарівників, але і світ маглів відчуває на собі зростаючу силу Волан-де-Морта, а Гоґвортс вже ніяк не назвеш надійним притулком, яким він був раніше. Гаррі підозрює, що в самому замку зачаїлася якась небезпека, але Дамблдор більше зосереджений на тому, щоб підготувати його до фінальної сутички, яка, як він знає, вже не за горами. Разом вони намагаються розгадати секрет безсмертя Волан-де-Морта, а для цього Дамблдор запрошує на посаду викладача по зіллю свого давнього друга і колегу - професора Горація Слізнорта, який обожнює влаштовувати вечірки для обраних і пишається своїми великими зв'язками у вищих колах. Але цей простак і не підозрює, що саме від нього Дамблдор сподівається отримати найважливішу інформацію про Горокракси. Тим часом учнів атакують різні вороги, а підліткові емоції б'ють через край. Гаррі починає розуміти, що стає все більш небайдужим до Джинні, проте, і Дін Томас теж. А Лаванда Браун вбила собі в голову, що Рон - той самий єдиний, якого вона чекає, та лише не врахувала чарівного ефекту шоколадних цукерок Ромільди Вейн! Ну і, нарешті, Герміона палає пекучими ревнощами, але намагається не показувати своїх почуттів. Поки романтичні відносини розквітають, лише один учень залишається в стороні. Він твердо має намір залишити свою мітку, темну мітку. Любов витає в повітрі, але попереду чекає біда, і Гоґвортс, можливо, вже ніколи не буде колишнім.

Гаррі Поттер і смертельні реліквії: частина перша / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)

Гаррі Поттера чекає найстрашніше випробування в житті - смертельна сутичка з Волан-де-Мортом. Чекати допомоги нема від кого - Гаррі самотній, як ніколи ... Друзі та вороги Гаррі постають в абсолютно несподіваному світлі. Кордон між Добром і Злом стає все примарнішими.

Гаррі Поттер і смертельні реліквії: частина друга / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)

У грандіозному останньому розділі битва між добрими і злими силами світу чарівників переростає в загальну війну. Ставки ще ніколи не були так високі, а пошук притулку - настільки складний. І можливо саме Гаррі Поттеру доведеться пожертвувати всім у фінальному бої з Волан-де-Мортом. Чи здатний наш герой врятувати світ? Все закінчиться тут.

Завантажити "Гаррі Поттер: Колекція (2001-2011)" через торрент безкоштовно і без реєстрації

Торрент оновлено: 02.12.2021

Як завантажити торрент?
1) Завантажити і встановити програму uTorrent.
2) Завантажити торрент-файл потрібного вам фільму чи серіалу з нашого сайту.
3) Відкрити торрент-файл за допомогою програми uTorrent і почати завантаження.
4) Після завантаження - насолоджуватись переглядом.

Схожі матеріали:

  Чаклунка
  Чаклунка
  Вона зла і могутня чаклунка. У грудях її б'ється кам'яне серце. Вона нічого не боїться і нікого не любить. Головна героїня фільму - корінь всіх неприємностей і зла.
  Аладдін
  Аладдін
  Аладдін дуже бідний, але в той же час дуже добра і чуйна людина. Ймовірно, за позитивні риси характеру він був винагороджений зустріччю з чарівною Жасмин. Хлопець дуже здивувався, коли з'ясувалося, що дівчина є принцесою.
  Фокстер і Макс
  Фокстер і Макс
  Дванадцятирічний школяр Макс втікає з дому й ховається під мостом. Там він знаходить балончик з нано-фарбами, і малює графіті собаки.
Всього коментарів: 11
Все завантажилось, всі частини, у гарній якості,.....але без звуку!!!
0
jacostus 29.06.2021 в 15:00 / Матеріал
на чому відтворюєте?
0
Якість гарна,але озвучка англійською.Чи буде український дубляж?Дякую
0
jacostus 06.09.2021 в 18:57 / Матеріал
Тут присутній український дубляж. Якщо у вас відтворюється англійською, потрібно в налаштуваннях вашого плеєра обрати в меню Аудіо українську доріжку.
0
jacostus, не всі знають за таку функцію плеєра.
велике дякую за підбірку, але чому не можливо поставити українську аудиодоріжку на перше місце(за замовчуванням)
0
jacostus 03.12.2021 в 12:45 / Матеріал
Так зробив автор підбірки. Якщо зробите по-іншому - викладемо ваш торрент)
0
Підкажіть, а чия це українська озвучка? вона відрізняється від офіційного українського дубляжу, принаймні в 1 фільмі точно
0
jacostus 12.04.2022 в 08:04 / Матеріал
в деякий частинах дубляж від Нового каналу
1
дякую
0
фільми не починають завантажуватися, пише connecting to peers
0
все добре, вибачте
0
avatar